ULTIMATEEARSWONDERBOOM3BLACK_1
ULTIMATEEARSWONDERBOOM3BLACK_1
ULTIMATEEARSWONDERBOOM3BLACK_2
ULTIMATEEARSWONDERBOOM3BLACK_3
ULTIMATEEARSWONDERBOOM3BLACK_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
RenkSiyah
Su ve Toz GeçirmezliğiIP67
Batarya Süresi14 Saat
Ağırlık420 g
Ultimate Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör

WONDERBOOM 3 Bluetooth hoparlör, her boyuttaki partiler için ideal bir seçimdir. Küçük boyutuna rağmen, 360 derece daha büyük ve daha verimli bir ses sunar. Bu mini parti hoparlörü, 14 saatlik şarj süresi sayesinde uzun saatler boyunca müzik keyfini çıkarmanızı sağlar.
WONDERBOOM 3, hem iç hem de dış mekanlar için ideal bir hoparlördür. Outdoor Boost düğmesine dokunarak dış mekanlar için özel olarak ayarlanmış harika bir ses elde edebilirsiniz.
Üstelik, bu hoparlör su geçirmez, toz geçirmez ve yüzebilir özelliklere sahiptir. IP67 derecelendirmesi sayesinde, WONDERBOOM 3'ü 1 metre suya 30 dakika batırabilirsiniz ve tozdan korunabilirsiniz. Havuz, plaj veya duşta kullanabilirsiniz.
Eğer daha yüksek bir ses elde etmek isterseniz, 2 WONDERBOOM 3 hoparlörünü birleştirerek gerçek stereo ses sağlayabilirsiniz. Ayrıca hoparlör, dayanıklı ve taşınabilir bir yapıya sahiptir. Kir tutmayan yüzeyi ve düşmeye karşı dayanıklılığı sayesinde, her yere götürebilirsiniz. 40 metrelik kablosuz menzili ve kullanışlı döngüsü sayesinde, her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Ultimate Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör

Siyah, su ve toz geçirmez taşınabilir bluetooth hoparlör

300 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 28 Mayıs
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç