Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Renk

Siyah

Su ve Toz Geçirmezliği

IP67

Batarya Süresi

14 Saat

Ağırlık

420 g

Ultimate Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör

WONDERBOOM 3 Bluetooth hoparlör, her boyuttaki partiler için ideal bir seçimdir. Küçük boyutuna rağmen, 360 derece daha büyük ve daha verimli bir ses sunar. Bu mini parti hoparlörü, 14 saatlik şarj süresi sayesinde uzun saatler boyunca müzik keyfini çıkarmanızı sağlar.
WONDERBOOM 3, hem iç hem de dış mekanlar için ideal bir hoparlördür. Outdoor Boost düğmesine dokunarak dış mekanlar için özel olarak ayarlanmış harika bir ses elde edebilirsiniz.
Üstelik, bu hoparlör su geçirmez, toz geçirmez ve yüzebilir özelliklere sahiptir. IP67 derecelendirmesi sayesinde, WONDERBOOM 3'ü 1 metre suya 30 dakika batırabilirsiniz ve tozdan korunabilirsiniz. Havuz, plaj veya duşta kullanabilirsiniz.
Eğer daha yüksek bir ses elde etmek isterseniz, 2 WONDERBOOM 3 hoparlörünü birleştirerek gerçek stereo ses sağlayabilirsiniz. Ayrıca hoparlör, dayanıklı ve taşınabilir bir yapıya sahiptir. Kir tutmayan yüzeyi ve düşmeye karşı dayanıklılığı sayesinde, her yere götürebilirsiniz. 40 metrelik kablosuz menzili ve kullanışlı döngüsü sayesinde, her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Ultimate Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör

Siyah, su ve toz geçirmez taşınabilir bluetooth hoparlör

1661 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.