BOSESOUNDLINKREVOLVEPLUS2BLACK_1
BOSESOUNDLINKREVOLVEPLUS2BLACK_1
BOSESOUNDLINKREVOLVEPLUS2BLACK_2
BOSESOUNDLINKREVOLVEPLUS2BLACK_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
RenkSiyah
Boyutlar18.4 Y x 10.5 G x 10.5 D cm
Ağırlık0.9 kg
Bose SoundLink Revolve Plus II Bluetooth Hoparlör

Bose SoundLink Revolve Plus II, yüksek kaliteli ses ve kablosuz bağlantı özellikleriyle öne çıkan bir Bluetooth hoparlördür. Güçlü sesi, şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla, her türlü ortamda mükemmel bir müzik deneyimi sunar.
Hoparlör, 360 derece ses teknolojisi sayesinde her yöne eşit şekilde yayılan yüksek kaliteli bir stereo ses sağlar. Bu özellik, hoparlörü ortamın herhangi bir yerinde konumlandırmanıza ve aynı kaliteli sesi her yöne eşit şekilde duymanıza olanak tanır. Ayrıca, hoparlörün 16 saatlik pil ömrü, uzun süreli müzik keyfi için idealdir.
Bose SoundLink Revolve Plus II'nin tasarımı, şık ve modern bir görünüm sağlar. Kompakt ve taşınabilir boyutları, her yere kolayca götürmenizi sağlar. Hoparlörün dayanıklı yapı malzemeleri, suya ve toza dayanıklı olduğundan, açık havada da güvenle kullanabilirsiniz. Hoparlörün üzerinde yer alan özel kontrol tuşları ve hoparlörle eşleştirilen uygulama, hoparlörü kolayca kontrol etmenizi sağlar.
Hoparlör, Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde kablosuz olarak cep telefonları, tabletler ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Ayrıca, hoparlörün 3,5 mm AUX girişi sayesinde, kablo üzerinden diğer cihazlarla da bağlanabilirsiniz.
Bose SoundLink Revolve Plus II, ayrıca bir hoparlörden daha fazlasını sunar. Amazon Alexa ve Google Assistant entegrasyonu sayesinde, hoparlörü bir akıllı ev asistanı olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, evdeki diğer cihazları kontrol edebilir, müzik çalabilir ve hatta bir şeyler sipariş edebilirsiniz.
Sonuç olarak, Bose SoundLink Revolve Plus II, yüksek kaliteli ses, şık tasarım ve kablosuz bağlantı özellikleriyle, her türlü müzik dinleme deneyiminde mükemmel bir seçimdir. Dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrü, hoparlörü dış mekanlarda da güvenle kullanmanızı sağlar. Alexa ve Google Assistant entegrasyonu da hoparlörü bir akıllı ev asistanına dönüştürür.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Bose SoundLink Revolve Plus II Bluetooth Hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

427 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 28 Mayıs
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç