KİRALARSIN NEDİR?

Kiralarsın, bir süreliğine ihtiyaç duyduğun veya denemek istediğin elektronik cihazları güvenle ve kolayca kiralayabileceğin bir platformdur.

KİRALARSIN NEDİR?
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?Daha fazla bilgi için tıkla!

Teknolojiye ulaşmanın en kolay yoluGüvenli ve kolay kirala

1
Kayıp ikonu
Kiralamak istediğin ürünü seç

Kiralamak istediğin cihazı seçerek ödemeni tamamladığında, gelen Findeks SMS’ini yanıtlaman gerekiyor. Mesai saatleri içinde ortalama birkaç saat içinde kiralama talebin sonuçlanır. Eğer siparişin onaylanmazsa ödeme iadesi beklememen için onay sürecince ödemen provizyonda kalır.

2
Kayıp ikonu
Cihazın kargo ile teslim edilsin

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakman gerekiyor. Süreç boyunca bilgilendirme sms ve e-mailleri sana iletiliyor.

3
Kayıp ikonu
Belirlediğin süre içinde kullan

Cihazını %80 veya Tamamlarsın ek hasar güvencesi ile %100 hasar güvencesiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Unutma, kullanım boyunca oluşabilecek ufak çizikler ve renk değişimleri hasardan kabul edilmiyor. Cihazı dilediğin ülke ve şehirde özgürce kullanabilirsin.

4
Kayıp ikonu
Cihazını kargo ile geri gönder

İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz. Kart bilgilerin kaydedilmiyor ve kiralaman sen kiralama süreni uzatmadıkça yenilenmiyor.

Kiralama süreni uzat veya cihazı satın al
Kiralama süreni uzat veya cihazı satın al

Cihazı daha uzun süreli kullanmaya karar verirsen kolayca işlem yapabilirsin! Kiralamanın son gününe kadar dilersen kira süreni siparişlerim panelinden kolayca uzatabilir veya ‘kiraladığını satın al’ özelliğiyle ikinci el değerinden satın alabilirsin.

Kiralarsın’la güvenilir ve kolay kiralamaHemen kirala

Kargo ile eve teslim ikonu
Kargo ile eve teslim

Teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu
%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların %80’e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Her kiralama sonrası cihazları bakım ve onarımdan geçiyoruz, tüm cihazları yeni veya birazcık sevgiyle en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu
Depozito ve ek masraf yok

Kredi kartından sadece kiralama tutarı çekilir, ek masraf veya depozito alınmaz. Kiralamanı yenilemek için kartından otomatik çekim yapılmaz, yenilerken yeniden ödeme talimatı vermen beklenir.

Kiralamak neden avantajlı?Kiralamanın avantajı

Güncel teknolojiye erişmek için
Güncel teknolojiye erişmek için
Satın almadan önce denemek için
Satın almadan önce denemek için
Bütçeni korumak için
Bütçeni korumak için
Gezegenimizi korumak için
Gezegenimizi korumak için

Merak edebileceğin sorulardan bazıları

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜
Hangi sürelerle kiralama yapabilirim?
Kolay soru! Kiralama süreleri 1 hafta, 1 ay ve 3 ay. Kira süren bitmeden hemen önce kira süreni uzatabilir, veya dilersen cihazı satın almak için teklif isteyebilirsin. Tüm sorularını cevaplamak için buradayız. 😉
Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?
Kiralarsın tam 81 ilde! Tüm şehirlerden online olarak siparişini oluşturabilir, kargo ile cihazını adresine sipariş verebilirsin. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.😉