Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Renk

Siyah

Boyutlar

283.6 x 232 x 232 (mm)

Ağırlık

3.6kg

Dönüştürücüler

Orta-yüksek aralık: 40mm x 6 adet;Subwoofer: 130mm x 1 adet

Sinyal-gürültü oranı

15W'de 80dB (Orta-yüksek aralık);100W'da 80dB (Subwoofer)

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör

Tasarım: AuraStudio 3, şık bir tasarıma sahiptir ve altın kaplama detaylarıyla süslenmiştir. Hem minimalist hem de modern bir görünüme sahiptir.
Ses kalitesi: AuraStudio 3, 360 derece surround ses sunan 6 adet yüksek kaliteli mid-range ve yüksek frekanslı sürücüye sahiptir. Ayrıca, 120 watt RMS güç çıkışı ile güçlü ve detaylı bir ses deneyimi sunar.
Kablosuz bağlantı: Bluetooth 4.2 desteği sayesinde, AuraStudio 3 cihazlarınızla kablosuz olarak bağlanabilir ve müzik, film veya diğer ses içeriklerini çalabilir.
AUX girişi: 3.5 mm AUX girişi sayesinde, AuraStudio 3 kablolu bağlantılarla da kullanılabilir.
Çok yönlülük: AuraStudio 3, evde veya ofiste kullanılabilecek çok yönlü bir hoparlör sistemidir. Ayrıca, sesli asistanlarla da uyumlu olduğu için, akıllı ev cihazlarınızla da etkileşim kurabilirsiniz.
Işık efektleri: AuraStudio 3, dahili LED aydınlatması sayesinde, bir dizi renkli ışık efektiyle de dikkat çeker.
Kablosuz şarj: AuraStudio 3, Qi uyumlu kablosuz şarj özelliği sayesinde, kablosuz şarj cihazlarınızı da şarj edebilir.
Uzaktan kumanda: AuraStudio 3, uzaktan kumandasıyla kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca, Harman Kardon uygulaması aracılığıyla da kontrol edilebilir ve özelleştirilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

4311 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.