yandex watch
Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kutunun İçindekiler

JBL PartyBox 110 hoparlör
Güç kablosu

Ürün Özellikleri

Hoparlör tipi

Taşınabilir Bluetooth hoparlör

Hoparlör sürücüleri

2 x 5.25 inç woofer + 2 x 2.25 inç tweeter

Hoparlör gücü

160 Watt RMS, 280 Watt Pik

Frekans yanıtı

45Hz - 20kHz

Sinyal-gürültü oranı

>80dB

Bluetooth versiyonu

4.2

Bluetooth profilleri

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth yayılım mesafesi

10 metre

Aux girişi

3.5mm

Mikrofon giriş

6.35mm

JBL Partybox 110 Hoparlör

JBL PartyBox 110, müzik dinleme deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için tasarlanmış taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Partileriniz, etkinlikleriniz veya açık hava aktiviteleriniz için mükemmel bir seçimdir.

Bu hoparlör, 160 Watt RMS gücüne ve 280 Watt Pik gücüne sahiptir, böylece yüksek ses kalitesi ve güçlü baslar ile müziklerinizi dinleyebilirsiniz. 2 x 5.25 inç woofer ve 2 x 2.25 inç tweeter sürücüler, müziklerinizi detaylı ve zengin bir şekilde çalmanızı sağlar.

JBL PartyBox 110'un Bluetooth 4.2 teknolojisi, kablosuz olarak müzik akışı yapmanızı sağlar. Bu sayede, müzik dinleme deneyiminiz özgürleşir ve kablolarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca, 10 metrelik Bluetooth yayılım mesafesi sayesinde, müzik çalarınızı hoparlörün yanında tutmanız gerekmez.

Hoparlörün aux girişi, 3.5mm'lik bir jak ile donatılmıştır ve mikrofon girişi, 6.35mm'lik bir jak ile donatılmıştır. Bu sayede, partilerinizde veya etkinliklerinizde müzik çalmanın yanı sıra, arkadaşlarınızla birlikte şarkı söyleyebilir veya hoparlörü bir karaoke makinesi olarak kullanabilirsiniz.

JBL PartyBox 110'un taşınabilir tasarımı ve 12 saatlik pil ömrü, müzik dinleme deneyiminizi daha da özgürleştirir. Pil şarj süresi ise yaklaşık 6.5 saat'tir. Böylece, piknikler, kamp gezileri veya diğer açık hava etkinlikleriniz için müzik çalmanın yanı sıra, hoparlörü yanınıza alabilirsiniz.

Sonuç olarak, JBL PartyBox 110, yüksek ses kalitesi, kablosuz bağlantı ve kullanışlı özellikleriyle, müzik dinleme deneyiminizi daha da keyifli hale getirir. Partilerinizde, etkinliklerinizde veya açık hava aktivitelerinizde, JBL PartyBox 110 sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

JBL Partybox 110 Hoparlör

Bluetooth Hoparlör

4801 hafta boyunca
Tahmini Teslim 5 Haziran!
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.