JBLPARTYBOX110_1
JBLPARTYBOX110_2
JBLPARTYBOX110_4
JBLPARTYBOX110_5
JBLPARTYBOX110_1
JBLPARTYBOX110_2
JBLPARTYBOX110_4
JBLPARTYBOX110_5
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Kutunun içindekiler

JBL PartyBox 110 hoparlör
Güç kablosu

Ürün özellikleri
Hoparlör tipiTaşınabilir Bluetooth hoparlör
Hoparlör sürücüleri2 x 5.25 inç woofer + 2 x 2.25 inç tweeter
Hoparlör gücü160 Watt RMS, 280 Watt Pik
Frekans yanıtı45Hz - 20kHz
Sinyal-gürültü oranı>80dB
Bluetooth versiyonu4.2
Bluetooth profilleriA2DP 1.3, AVRCP 1.6
Bluetooth yayılım mesafesi10 metre
Aux girişi3.5mm
Mikrofon giriş6.35mm
JBL Partybox 110 Hoparlör

JBL PartyBox 110, müzik dinleme deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için tasarlanmış taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Partileriniz, etkinlikleriniz veya açık hava aktiviteleriniz için mükemmel bir seçimdir.

Bu hoparlör, 160 Watt RMS gücüne ve 280 Watt Pik gücüne sahiptir, böylece yüksek ses kalitesi ve güçlü baslar ile müziklerinizi dinleyebilirsiniz. 2 x 5.25 inç woofer ve 2 x 2.25 inç tweeter sürücüler, müziklerinizi detaylı ve zengin bir şekilde çalmanızı sağlar.

JBL PartyBox 110'un Bluetooth 4.2 teknolojisi, kablosuz olarak müzik akışı yapmanızı sağlar. Bu sayede, müzik dinleme deneyiminiz özgürleşir ve kablolarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca, 10 metrelik Bluetooth yayılım mesafesi sayesinde, müzik çalarınızı hoparlörün yanında tutmanız gerekmez.

Hoparlörün aux girişi, 3.5mm'lik bir jak ile donatılmıştır ve mikrofon girişi, 6.35mm'lik bir jak ile donatılmıştır. Bu sayede, partilerinizde veya etkinliklerinizde müzik çalmanın yanı sıra, arkadaşlarınızla birlikte şarkı söyleyebilir veya hoparlörü bir karaoke makinesi olarak kullanabilirsiniz.

JBL PartyBox 110'un taşınabilir tasarımı ve 12 saatlik pil ömrü, müzik dinleme deneyiminizi daha da özgürleştirir. Pil şarj süresi ise yaklaşık 6.5 saat'tir. Böylece, piknikler, kamp gezileri veya diğer açık hava etkinlikleriniz için müzik çalmanın yanı sıra, hoparlörü yanınıza alabilirsiniz.

Sonuç olarak, JBL PartyBox 110, yüksek ses kalitesi, kablosuz bağlantı ve kullanışlı özellikleriyle, müzik dinleme deneyiminizi daha da keyifli hale getirir. Partilerinizde, etkinliklerinizde veya açık hava aktivitelerinizde, JBL PartyBox 110 sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

JBL Partybox 110 Hoparlör

Bluetooth Hoparlör

1.250 TL
/1 hafta boyunca
Tahmini teslim 7 Ağustos
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
  • Kiralama sonrası satın alınamıyor
Kiralama süresi seç