FAKIRKAAVEUNOPROANTRASIT_1
FAKIRKAAVEUNOPROANTRASIT_1
FAKIRKAAVEUNOPROANTRASIT_2
FAKIRKAAVEUNOPROANTRASIT_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
RenkSiyah
Güç735 W
Fincan Kapasitesi4 fincan
Fincan Boyutu SeçimiVar
Işıklı Uyarı SistemiVar
Sesli Uyarı SistemiVar
Su TankıVar
Su Tankı KapasitesiVar
Susuz Çalışmaya Karşı KorumaVar
Ürün Boyutu24,8 x 26,5 x 19 cm
Fakir Kaave Uno Pro Antrasit Türk Kahve Makinesi

Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi, pratik kullanımı sayesinde lezzetli kahveler hazırlamanıza yardımcı olur. Şık tasarımı sayesinde mutfağınızda yeni bir hava yaratacak olan kahve makinesi, çalışırken pişirme yuvasında aydınlık sağlar. Kahveleriniz hazır olduğunda sesli uyarı sistemiyle sizi uyarır ve taze kahve içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 1 litrelik su tankı kapasitesine sahip olan Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi, suyu kendisi alan otomatik sisteme ve su püskürterek karıştırma teknolojisine sahiptir. Türk kahvesi makinesinin gövdesinde bulunan su seviye penceresinden su miktarını görebilir ve su takviyesi yapabilirsiniz. Cihazdaki su miktarı azaldığında ve fark etmediğiniz durumlarda kahve makinezi otomatik olarak durur ve güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi kullanım kolaylığı sunarak taze kahveler hazırlamanıza yardımcı olur. Tek seferde 4 fincan kadar kahve hazırlamanıza imkan sağlayan ürün sayesinde sevdiklerinizle kahve keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Güç kablosunun 100 cm olması dilediğiniz yerde kullanmanıza imkan sağlar. 3 ayrı fincan boyutuna göre dilediğiniz boyutta kahveler hazırlayabilirsiniz.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Fakir Kaave Uno Pro Antrasit Türk Kahve Makinesi

Türk Kahve Makinesi

475 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 26 Nisan
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç