RUSHOBATTENTIVCOFMACH_1
RUSHOBATTENTIVCOFMACH_1
RUSHOBATTENTIVCOFMACH_2
RUSHOBATTENTIVCOFMACH_3
RUSHOBATTENTIVCOFMACH_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Russell Hobbs Attentiv Kahve Makinesi

Kişisel Kahve Sertliği ve Ölçü

Attentiv Kahve Makinesi ile kahve keyfinizi kişiselleştirin. Kahvenizi istediğiniz fincana uygun miktarda ve istediğiniz sertlikte zahmetsizce hazırlayın. Canınız sert bir kahve mi çekiyor? Belki de daha yumuşak bir içim tercih ediyorsunuz. Hepsi servise hazır. Bir bardak veya bir sürahi, kahvenizi istediğiniz miktarda hazırlamak çok kolay.

Süt Köpürtücü

Attentiv Kahve Makinesinin Süt Köpürtücü özelliği sayesinde, sütlü kahve veya cappuccino yapmak artık çok kolay. İstediğiniz kahve türünü seçin ve keyfini çıkarın.

Dokunmatik Ekran

Kolay temizlenen dokunmatik ekran ile mükemmel kahve yalnızca birkaç dokunuş uzakta. Tercihinizi yapın, Attentiv Kahve Makinesi tercihlerinizi bir sonraki kahve keyfinde hatırlasın.

Soğuk Demleme İşlevi

Attentiv Kahve Makinesi sıcak içecek hazırlamakla kalmaz. Filtre aksesuarı ve Soğuk Demleme İşlevi ile içinizdeki baristayı ortaya çıkarın ve kendi soğuk demleme kahvenizi hazırlayın.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Russell Hobbs Attentiv Kahve Makinesi

Kahve Makinesi

700 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 28 Mayıs
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç