XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_1
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_2
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_3
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_4
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_1
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_2
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_3
XIAOMISMARTTOWERHEATERWHITE_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
RenkBeyaz
Nominal güç2000 W
Ürün boyutları184 x 184 x 500 mm
Ürünün net ağırlığı2,2 kg
Xiaomi Smart Tower Heater Lite Akıllı Kule Isıtıcı

Xiaomi Akıllı Kule Isıtıcı Lite, kapatıldığında 30 saniyeliğine Doğal Moda girerek cihazınızın hizmet ömrünün uzamasına yardımcı olur. Dahili termostat, aşırı ısınması durumunda cihaza giden gücü otomatik olarak kapatır. Soğuduktan sonra, cihazın manuel olarak tekrar açılması gerekecektir. Devrilmesi durumunda cihazın gücünü otomatik olarak keserek sizi ve ailenizi güvende tutmaya yardımcı olur.

Sıcak kalmak için ipuçları
Xiaomi Akıllı Kule Isıtıcı Lite cihazınızdan en iyi sonuçları almak için cihazı maksimum hedef sıcaklığa ayarlamanızı, ısının dışarı çıkmasını önlemek için kapıları ve pencereleri kapatmanızı ve sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlamadan önce odayı 20-30 dakika ısıtmanızı öneririz. Zaten sıcak olan bir odadan, daha iyi ısıtma sonuçları alırsınız. Xiaomi Akıllı Kule Isıtıcı Lite, yakın mesafelerde kullanılmak üzere tasarlandı. Cihazdan 1–2 m mesafe uzaklıktayken en iyi ısıtma sonuçlarını alırsınız.

Bakım İpuçları
Xiaomi Akıllı Kule Isıtıcı Lite'ı temizlemeden önce cihazı kapatın, fişini çekin ve tamamen soğumasını bekleyin. Gövdeyi ve hava girişi ekranını silmek için temiz, yumuşak ve nemli bir bez kullanın. Hava girişi ekranının yüzeyindeki tozu temizlemek için elektrikli süpürge kullanın. Temizlik sırasında ısıtıcıya su girmesine izin vermeyin.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Xiaomi Smart Tower Heater Lite Akıllı Kule Isıtıcı

Akıllı Kule Isıtıcı

594 TL
/1 hafta boyunca
Tahmini teslim 27 Temmuz
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
  • Kiralama sonrası satın alınamıyor
Kiralama süresi seç