yandex watch
XIAOMIMIJIAUTU_1
XIAOMIMIJIAUTU_1
XIAOMIMIJIAUTU_2
XIAOMIMIJIAUTU_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Kutunun İçindekiler

Buharlı ütü
Su deposu
Fırça
Eldiven

Ürün Özellikleri
Güç1200W
Anma Gerilimi220V
Nominal Frekans50Hz
Xiaomi Mijia El Buharlı Ütü

Tek tuş, büyük rahatlık

Bu cihaz adeta ütü yapmayı sevmeyenlere özel üretilmiş bir dikey ütü. Günlük kullanımda ütü isteyen tişört, kazak gibi kıyafetleri 1 dakikada ütülemek artık çok kolay. Bu cihazı kullanarak Evden çıkmadan önce tek tuşa basarak, birkaç dakikada ütü yapabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun

Performansını haznesi daha büyük olan normal ütülerle kıyaslamamak gerek ama günlük kullanılan türden kıyafetlerde başarılı sonuç alabilirsiniz. Üstelik seyahatlerde yanınızda taşıyabilir, minimal tasarımlı Xiaomi Mijia El Buharlı Ütü’nüzü her yere götürebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Xiaomi Mijia El Buharlı Ütü

1200W, Su depolu, Elektrikli buharlı ütü

141 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 27 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...