Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Kutunun İçindekiler

Şarj Edilebilir Pil
Mikro USB kablosu
Rüzgar Siperi
Rüzgar Siperi Adaptörü

Ürün Özellikleri

Lens türü

Zoom

Sensör

1.0 "Exmor RS CMOS

Lens

24-70 mm

Çözünürlük

20.1 MP

Rüzgar korumalı mikrofon

Var

Sony Vlog Kamerası Zv-1

MÜkemmel Vlog'lar ve günlük çekim için özel tasarım

Sony, günlük çekim yapanlar ve vlog çekmek isteyenler için özel olarak tasarladığı bu makinayla ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir arada sunuyor. Rüzgar korumalı kapsül mikrofon, profesyonel ses kalitesi, 4K HDR video kaydı ve gerçek zamanlı otomatik göz odaklanma ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz!

İçerik oluşturmak için birebir

İçerik üreticileri düşünülerek tasarlanan bu makinayı, karmaşık kurulum gerekmeden kolayca kullanıma başlayabilirsiniz. Hızlı ve hassas netleşme geçişleri çekimleri kolaylaştırıyor. Cildinizin daha canlı ve güzel gözükmesi için yumuşak cilt efekti modu bile konmuş! Bu makinayla üreteceğiniz içerikleri merakla bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Sony Vlog Kamerası Zv-1

20.1 MP çözünürlük, 24-70 mm lens

5981 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.