yandex watch
SONYPSVR2VRGLASS_1
SONYPSVR2VRGLASS_1
SONYPSVR2VRGLASS_2
SONYPSVR2VRGLASS_4
SONYPSVR2VRGLASS_5
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
Görüntüleme yöntemiOLED
Panel çözünürlüğüHer göz için 2000 x 2040
Panel tazelenme oranı90Hz, 120Hz
Lens ayrımıAyarlanabilir
Görüş AlanıYaklaşık 110 derece
PS5 ile iletişimUSB Type-C®
SesGiriş: Dahili mikrofon - Çıkış: Stereo kulaklık jakı
Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

Sony'nin en son sanal gerçeklik başlığıdır ve oyun deneyimini daha da heyecanlı hale getirir. Bu VR başlığı, oyunculara gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için yüksek çözünürlüklü ekranları ve hassas hareket takibini kullanır. Oyuncular, bu başlık sayesinde oyun dünyasına tamamen dalmak için yüksek kaliteli ses ve etkileşimli kontrol cihazlarından faydalanabilirler.
Playstation 5 VR 2, etkileyici bir tasarıma sahiptir ve kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlar. Kullanıcılar, başlığın üzerindeki düğmeleri kullanarak ayarlarını kolayca değiştirebilirler ve bu sayede oyun oynamanın keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, bu VR başlığı, önceki sürüme göre daha hafif ve daha az kablo karmaşası yaratır.
Oyuncular, Playstation 5 VR 2 ile birlikte gelen geniş oyun kütüphanesindeki oyunları deneyimleyebilirler. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde, oyuncular, oyun dünyasına tamamen dalmış hissedeceklerdir. Bu başlık, gerçek hayattaki deneyimlere daha da yakınlaşmak isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

962 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...