SONYPSVR2VRGLASS_1
SONYPSVR2VRGLASS_1
SONYPSVR2VRGLASS_2
SONYPSVR2VRGLASS_4
SONYPSVR2VRGLASS_5
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
Görüntüleme yöntemiOLED
Panel çözünürlüğüHer göz için 2000 x 2040
Panel tazelenme oranı90Hz, 120Hz
Lens ayrımıAyarlanabilir
Görüş AlanıYaklaşık 110 derece
PS5 ile iletişimUSB Type-C®
SesGiriş: Dahili mikrofon - Çıkış: Stereo kulaklık jakı
Uyumlu CihazlarPlaystation 5
Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

Sony'nin en son sanal gerçeklik başlığıdır ve oyun deneyimini daha da heyecanlı hale getirir. Bu VR başlığı, oyunculara gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için yüksek çözünürlüklü ekranları ve hassas hareket takibini kullanır. Oyuncular, bu başlık sayesinde oyun dünyasına tamamen dalmak için yüksek kaliteli ses ve etkileşimli kontrol cihazlarından faydalanabilirler.

Playstation 5 VR 2, etkileyici bir tasarıma sahiptir ve kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlar. Kullanıcılar, başlığın üzerindeki düğmeleri kullanarak ayarlarını kolayca değiştirebilirler ve bu sayede oyun oynamanın keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, bu VR başlığı, önceki sürüme göre daha hafif ve daha az kablo karmaşası yaratır.

Oyuncular, Playstation 5 VR 2 ile birlikte gelen geniş oyun kütüphanesindeki oyunları deneyimleyebilirler. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde, oyuncular, oyun dünyasına tamamen dalmış hissedeceklerdir. Bu başlık, gerçek hayattaki deneyimlere daha da yakınlaşmak isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

1.125 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 1 Ağustos
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç