Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Görüntüleme yöntemi

OLED

Panel çözünürlüğü

Her göz için 2000 x 2040

Panel tazelenme oranı

90Hz, 120Hz

Lens ayrımı

Ayarlanabilir

Görüş Alanı

Yaklaşık 110 derece

PS5 ile iletişim

USB Type-C®

Ses

Giriş: Dahili mikrofon - Çıkış: Stereo kulaklık jakı

Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

Sony'nin en son sanal gerçeklik başlığıdır ve oyun deneyimini daha da heyecanlı hale getirir. Bu VR başlığı, oyunculara gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için yüksek çözünürlüklü ekranları ve hassas hareket takibini kullanır. Oyuncular, bu başlık sayesinde oyun dünyasına tamamen dalmak için yüksek kaliteli ses ve etkileşimli kontrol cihazlarından faydalanabilirler.
Playstation 5 VR 2, etkileyici bir tasarıma sahiptir ve kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlar. Kullanıcılar, başlığın üzerindeki düğmeleri kullanarak ayarlarını kolayca değiştirebilirler ve bu sayede oyun oynamanın keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, bu VR başlığı, önceki sürüme göre daha hafif ve daha az kablo karmaşası yaratır.
Oyuncular, Playstation 5 VR 2 ile birlikte gelen geniş oyun kütüphanesindeki oyunları deneyimleyebilirler. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde, oyuncular, oyun dünyasına tamamen dalmış hissedeceklerdir. Bu başlık, gerçek hayattaki deneyimlere daha da yakınlaşmak isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Sony Playstation VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

VR2 Sanal Gerçeklik Gözlük

8741 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.