yandex watch
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_1
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_1
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_2
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_3
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
M-Audio Vocal Studio

M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, profesyonel kalitede kayıt yapmak isteyenler için tasarlanmış bir kayıt stüdyosudur. Bu stüdyo paketi, Air 192|4 ses arabirimini, HDH40 stüdyo kulaklıklarını ve Nova Black kondenser mikrofonunu içerir.
Air 192|4, 24-bit/192kHz çözünürlükte yüksek kaliteli ses kaydı yapmanıza olanak tanır. 2 adet XLR/TRS combo girişi ve 2 adet 1/4 inç yüksek empedanslı gitar girişi ile çok yönlü kayıt seçenekleri sunar. Air 192|4, özel AIR preamps'ları sayesinde ultra düşük gürültü seviyeleri sağlar ve kaydedilen seslerin berrak ve temiz olmasını garanti eder.
HDH40 stüdyo kulaklıkları, 15Hz - 22kHz frekans tepkisi ile geniş bir dinleme yelpazesi sunar ve yüksek hassasiyetli sürücüleri ile detaylı bir ses sağlar. Kulaklıkların kapalı tasarımı, dışarıdan gelen gürültüyü en aza indirir ve müzikal performansın tam bir yoğunluğunu sağlar.
Nova Black kondenser mikrofon, 1.1 inç diyaframı ve kardiyoid polar deseni ile doğru bir şekilde sesi yakalar ve yüksek kaliteli kayıt yapmanıza olanak tanır. Mikrofonun dahili pop filtresi, pop ve diğer çıtırtıları azaltarak daha net ve temiz bir ses elde etmenizi sağlar.
M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, ses kaydı yapmak isteyen amatör ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir pakettir ve müzik, podcast, radyo ve diğer ses kayıt projeleri için mükemmeldir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

M-Audio Vocal Studio

M-Audio AIR 192|4 Vocal Studio pro

451 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...