MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_1
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_2
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_3
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_4
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_1
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_2
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_3
MAUDIOAIR1924VOCALSTUDIOPRO_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
M-Audio AIR 192|4 Vocal Studio Pro Kayıt Paketi

M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, profesyonel kalitede kayıt yapmak isteyenler için tasarlanmış bir kayıt stüdyosudur. Bu stüdyo paketi, Air 192|4 ses arabirimini, HDH40 stüdyo kulaklıklarını ve Nova Black kondenser mikrofonunu içerir.

Air 192|4, 24-bit/192kHz çözünürlükte yüksek kaliteli ses kaydı yapmanıza olanak tanır. 2 adet XLR/TRS combo girişi ve 2 adet 1/4 inç yüksek empedanslı gitar girişi ile çok yönlü kayıt seçenekleri sunar. Air 192|4, özel AIR preamps'ları sayesinde ultra düşük gürültü seviyeleri sağlar ve kaydedilen seslerin berrak ve temiz olmasını garanti eder.

HDH40 stüdyo kulaklıkları, 15Hz - 22kHz frekans tepkisi ile geniş bir dinleme yelpazesi sunar ve yüksek hassasiyetli sürücüleri ile detaylı bir ses sağlar. Kulaklıkların kapalı tasarımı, dışarıdan gelen gürültüyü en aza indirir ve müzikal performansın tam bir yoğunluğunu sağlar.

Nova Black kondenser mikrofon, 1.1 inç diyaframı ve kardiyoid polar deseni ile doğru bir şekilde sesi yakalar ve yüksek kaliteli kayıt yapmanıza olanak tanır. Mikrofonun dahili pop filtresi, pop ve diğer çıtırtıları azaltarak daha net ve temiz bir ses elde etmenizi sağlar.

M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, ses kaydı yapmak isteyen amatör ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir pakettir ve müzik, podcast, radyo ve diğer ses kayıt projeleri için mükemmeldir.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

M-Audio AIR 192|4 Vocal Studio Pro Kayıt Paketi

Ses kayıt paketi

545 TL
/1 hafta boyunca
Tahmini teslim 30 Eylül
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
  • Kiralama sonrası satın alınamıyor
Kiralama süresi seç