Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

M-Audio Vocal Studio

M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, profesyonel kalitede kayıt yapmak isteyenler için tasarlanmış bir kayıt stüdyosudur. Bu stüdyo paketi, Air 192|4 ses arabirimini, HDH40 stüdyo kulaklıklarını ve Nova Black kondenser mikrofonunu içerir.
Air 192|4, 24-bit/192kHz çözünürlükte yüksek kaliteli ses kaydı yapmanıza olanak tanır. 2 adet XLR/TRS combo girişi ve 2 adet 1/4 inç yüksek empedanslı gitar girişi ile çok yönlü kayıt seçenekleri sunar. Air 192|4, özel AIR preamps'ları sayesinde ultra düşük gürültü seviyeleri sağlar ve kaydedilen seslerin berrak ve temiz olmasını garanti eder.
HDH40 stüdyo kulaklıkları, 15Hz - 22kHz frekans tepkisi ile geniş bir dinleme yelpazesi sunar ve yüksek hassasiyetli sürücüleri ile detaylı bir ses sağlar. Kulaklıkların kapalı tasarımı, dışarıdan gelen gürültüyü en aza indirir ve müzikal performansın tam bir yoğunluğunu sağlar.
Nova Black kondenser mikrofon, 1.1 inç diyaframı ve kardiyoid polar deseni ile doğru bir şekilde sesi yakalar ve yüksek kaliteli kayıt yapmanıza olanak tanır. Mikrofonun dahili pop filtresi, pop ve diğer çıtırtıları azaltarak daha net ve temiz bir ses elde etmenizi sağlar.
M-Audio Air 192|4 Vocal Studio Pro, ses kaydı yapmak isteyen amatör ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir pakettir ve müzik, podcast, radyo ve diğer ses kayıt projeleri için mükemmeldir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

M-Audio Vocal Studio

M-Audio AIR 192|4 Vocal Studio pro

4101 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.