yandex watch
LENOVOL27E30_1
LENOVOL27E30_1
LENOVOL27E30_2
LENOVOL27E30_3
LENOVOL27E30_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
RenkSiyah
Çözünürlük1920 x 1080
Ekran Boyutu27 inç
Panel TipiIPS
Ekran Yenilenme Hızı75 Hz
Kullanım AmacıOfis - İş
KontrastÇözünürlük Standartı
Full HD (FHD)Sync Teknolojisi
FreeSyncTepki Süresi
Lenovo L27E-30 27 İnç Full HD Monitör

Lenovo L27E-30, yüksek kaliteli bir 27 inç Full HD monitördür. Bu monitör, gelişmiş özellikleri ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çekmektedir. İnce çerçevesi sayesinde geniş bir ekran deneyimi sunar ve masaüstünüzde daha fazla çalışma alanı sağlar.

L27E-30, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Full HD ekranıyla keskin ve canlı görüntüler sunar. IPS panel teknolojisi sayesinde geniş görüntüleme açılarına sahip olup, renklerin doğru ve gerçekçi bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Bu monitör, 75 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresiyle akıcı bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca AMD FreeSync teknolojisi sayesinde ekran yırtılmalarını ve takılmalarını azaltır, oyun performansını optimize eder.

L27E-30'un bağlantı seçenekleri arasında HDMI ve VGA portları bulunur, bu da farklı cihazlarla kolayca bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Ayrıca monitörde bir adet kulaklık çıkışı da bulunur.

Ergonomik tasarımıyla da dikkat çeken L27E-30, ekranın yükseklik ayarını yapmanıza, eğimini ayarlamanıza ve döndürmenize olanak tanır. Böylece monitörü kişisel tercihlerinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Lenovo L27E-30, yüksek kaliteli görüntü sunan, kullanıcı dostu bir 27 inç Full HD monitördür. İş veya oyun amaçlı kullanımlarınız için ideal bir seçenek olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Lenovo L27E-30 27 İnç Full HD Monitör

Lenovo Monitör

290 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...