LENOVOL27E30_1
LENOVOL27E30_1
LENOVOL27E30_2
LENOVOL27E30_3
LENOVOL27E30_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
RenkSiyah
Çözünürlük1920 x 1080
Ekran Boyutu27 inç
Panel TipiIPS
Ekran Yenilenme Hızı75 Hz
Kullanım AmacıOfis - İş
KontrastÇözünürlük Standartı
Full HD (FHD)Sync Teknolojisi
FreeSyncTepki Süresi
Lenovo L27E-30 27 İnç Full HD Monitör

Lenovo L27E-30, yüksek kaliteli bir 27 inç Full HD monitördür. Bu monitör, gelişmiş özellikleri ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çekmektedir. İnce çerçevesi sayesinde geniş bir ekran deneyimi sunar ve masaüstünüzde daha fazla çalışma alanı sağlar.

L27E-30, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Full HD ekranıyla keskin ve canlı görüntüler sunar. IPS panel teknolojisi sayesinde geniş görüntüleme açılarına sahip olup, renklerin doğru ve gerçekçi bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Bu monitör, 75 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresiyle akıcı bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca AMD FreeSync teknolojisi sayesinde ekran yırtılmalarını ve takılmalarını azaltır, oyun performansını optimize eder.

L27E-30'un bağlantı seçenekleri arasında HDMI ve VGA portları bulunur, bu da farklı cihazlarla kolayca bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Ayrıca monitörde bir adet kulaklık çıkışı da bulunur.

Ergonomik tasarımıyla da dikkat çeken L27E-30, ekranın yükseklik ayarını yapmanıza, eğimini ayarlamanıza ve döndürmenize olanak tanır. Böylece monitörü kişisel tercihlerinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Lenovo L27E-30, yüksek kaliteli görüntü sunan, kullanıcı dostu bir 27 inç Full HD monitördür. İş veya oyun amaçlı kullanımlarınız için ideal bir seçenek olabilir.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Lenovo L27E-30 27 İnç Full HD Monitör

Lenovo Monitör

745 TL
/ 1 ay boyunca
Tahmini teslim 3 Haziran
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç