KARCHERSE6100_1
KARCHERSE6100_1
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
Hava debisi (l/s)70
Vakum gücü (mbar/kPa)10
Pompa gücü (W)max. 40
Giriş gücü türbini / pompa (W)max. 1400 / max. 40
Süpürme genişliği (mm)230
Temiz / kirli su tankı (l)4 / 4
Gerilim / Volt (V/Hz)220 - 240 / 50 - 60
Elektrik kablosu (m)5
Aksesuarsız ağırlık (kg)7,7
Boyutlar (U x G x Y) (mm)422 x 320 x 465
Karcher SE 6.100 Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Karcher SE 6.100 Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi, güçlü bir temizleme yeteneği sunar ve inatçı lekeleri ve kirleri etkili bir şekilde temizler. Yüksek basınçlı püskürtme sistemi, kirleri derinlemesine çözer ve daha sonra kolayca emilmesini sağlar. Entegre emiş fonksiyonu, temizlik sırasında su ve kirin hızla emilmesini sağlar, böylece yüzeyler daha hızlı kurur. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan bu makine, kontrol düğmeleri ve ayarlarının net ve anlaşılır bir şekilde yerleştirilmesi ile kolayca kullanılabilir. Farklı temizlik görevleri için çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir ve bu, halıları, koltukları, zeminleri ve diğer yüzeyleri temizlerken daha fazla esneklik sağlar.

Karcher SE 6.100 Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi, evinizdeki yüzeyleri temizlemek için güvenilir bir araçtır. Ancak her ev farklıdır, bu yüzden önce deneme yapmak, makinenin sizin özel ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Temizlik, evinizi sağlıklı ve ferah tutmanın önemli bir parçasıdır, bu nedenle doğru temizlik aracına yatırım yapmak uzun vadede büyük fayda sağlar.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Karcher SE 6.100 Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

1.242 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 29 Nisan
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç