Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Kutunun İçindekiler

Cihaz (L beden kayış ve 
L beden hava yastığı ile) × 1
M beden hava yastığı × 1
M beden kayış (tokalı) × 1
Bağımsız kapak × 1
L beden ve M beden hava yastığı giysisi (yedek) × 1
Bilek çevresi cetveli × 1
Kullanım kılavuzu × 1
Giyim kılavuzu × 1
Şarj istasyonu (güç kablosuyla birlikte) × 1

Ürün Özellikleri

Renk

Siyah

Boyut

51 × 38 × 13.6 mm

Kayış genişliği

30 mm (gradyan sonrası genişlik)

Kayış Uzunluğu

L beden kayış: yaklaşık 133 mm uzunluğunda kayış, yaklaşık 90 mm kısa kayış (toka uzunluğu dahil), 161 - 200 mm bilek çevresine uyum sağlar

Ağırlık

Yaklaşık 40.9 gr

Ekran

AMOLED renkli ekran

Çözünürlük

456 × 280 piksel

Boyut

1.64 inç

Piksel Hassasiyeti

326

Sensörler

Hız ölçer sensörü, Jiroskop sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, Aralık sensörü, Ortam ışığı sensörü, Sıcaklık sensörü, Basınç farkı sensörü

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Huawei Watch D Tansiyon Ölçebilen Akıllı Saat

Siyah

5961 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.