GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_1
GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_2
GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_3
GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_1
GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_2
GOPROSHORTYMINIMONOANDTRI_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Ürün özellikleri
Uzatma Çubuğu UzunluğuYaklaşık 22.7 cm (9 inç)
Tripod UzunluğuYaklaşık 11.7 cm (4.6 inç)
Kilitlenebilir TasarımUzatma çubuğu bölümü istenilen uzunluğa ayarlanabilir ve kilitleme mekanizması ile sabitlenebilir
Uzatma çubuğu bölümü istenilen uzunluğa ayarlanabilir ve kilitleme mekanizması ile sabitlenebilirGoPro HERO kameralar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir
Kamera MontajıStandart GoPro montaj adaptörüne sahiptir, bu sayede kameranın kolayca takılıp çıkarılmasını sağlar
GoPro Shorty Mini Uzatma Çubuğu ve Tripod

GoPro Shorty Mini Uzatma Çubuğu ve Tripod, kullanıcıların GoPro kameralarını daha iyi bir şekilde kullanmalarını sağlayan çok yönlü bir aksesuardır. Bu kompakt ve çok fonksiyonlu cihaz, çekimlerinizi stabil tutmanıza ve yaratıcı açılardan çekimler yapmanıza yardımcı olur.

Shorty Mini Uzatma Çubuğu olarak kullanıldığında, istediğiniz açıyı elde etmek için kolayca uzatıp kısaltabilirsiniz. Bu sayede selfieler, grup fotoğrafları ve daha geniş bir çekim açısı elde etmek için uzaktan kumandayı kullanmanıza gerek kalmaz.

Ayrıca, Tripod olarak kullanıldığında, sabit ve dengeli bir platform sağlar. Stabil bir çekim yapmak veya uzun pozlama çekimleri yapmak istediğinizde, bu tripod işinizi kolaylaştırır.

GoPro Shorty, kompakt tasarımı sayesinde taşıması kolaydır ve çanta veya cebinizde rahatlıkla taşınabilir. Bu da onu seyahatler, açık hava etkinlikleri veya günlük kullanım için ideal hale getirir.

GoPro Shorty Mini Uzatma Çubuğu ve Tripod, GoPro kullanıcılarının çekimlerini daha yaratıcı hale getirmek ve istedikleri açıyı elde etmek için mükemmel bir aksesuardır. Kompakt, çok yönlü ve kullanımı kolay olan bu aksesuar, her macerada veya günlük kullanımda vazgeçilmez bir yardımcıdır.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

GoPro Shorty Mini Uzatma Çubuğu ve Tripod

GoPro aksiyon kameraları için uzatma çubuğu ve tripod

240 TL
/1 hafta boyunca
Bu ürün yalnızca ana ürünle beraber kiralanabilir ve aynı gün teslim edilir.
Ana ürünleri gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
  • Kiralama sonrası satın alınamıyor
Kiralama süresi seç