DJIOSMOMOBILESE_1
DJIOSMOMOBILESE_1
DJIOSMOMOBILESE_2
DJIOSMOMOBILESE_3
DJIOSMOMOBILESE_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Kutunun içindekiler

Osmo Mobile SE x 1
DJI OM Magnetic Phone Clamp 3 × 1
Grip Tripod × 1
Power Cable × 1
Storage Pouch × 1

Ürün özellikleri
Pil ömrü14 saat
Telefonlar için maksimum ağırlık240 gram
Cihaz ağırlığı295 gram
Boyutlar157 x 82 x 130 mm
Desteklenen telefon boyutları58,6-84,8 mm genişlik, 8,4 mm maksimum kalınlık
Gimbal stabilizasyonÜç eksenli gimbal stabilizatörü
Titreşim azaltmaMekanik titreşim azaltma teknolojisi
BağlantıBluetooth 4.0
Pan aralığı±170°
Tilt aralığı-165° ila + 170°
Dji Osmo Mobile SE Gimbal

DJI Osmo Mobile SE, video çekimlerinizi taşınabilir bir şekilde stabilize etmenize olanak tanıyan bir gimbal stabilizatörüdür. Bu cihaz, özellikle mobil cihazlarla kullanım için tasarlanmıştır ve videolarınızın daha kaliteli ve akıcı olmasını sağlar.

Osmo Mobile SE, önceki modellere kıyasla daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ancak fiyatı düşük olmasına rağmen, cihaz birçok özellik sunar. Üç eksenli bir gimbal sistemine sahip olan Osmo Mobile SE, titreşimleri azaltarak telefonunuzu sabit tutar ve video çekimlerinizi daha akıcı hale getirir.

Bu cihaz, telefonunuzu ayarlanabilir kavrama kısmına yerleştirerek kullanılır. Gimbal stabilizatörü, telefonunuzu otomatik olarak dengeleyerek, telefonunuzun hareketlerine uygun şekilde ayarlanır. Bu sayede, videolarınızı kolayca sabitleyebilirsiniz.

Osmo Mobile SE, Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzla kolayca senkronize edilebilir. Bu sayede, telefonunuzdaki kamera uygulamalarını kullanarak video çekimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Cihazın kontrol paneli üzerindeki butonlar ile kameranızı hareket ettirerek pan, tilt ve zoom özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu özellikler, videolarınızın daha profesyonel hale gelmesine yardımcı olur.

DJI Osmo Mobile SE, ortalama 14 saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Bu sayede, uzun süreli video çekimleriniz için yeterli bir süre sunar. Cihazın 295 gram ağırlığı, seyahatlerinizde veya açık hava etkinliklerinizde kolayca taşıyabileceğiniz bir boyutta olmasını sağlar.

Sonuç olarak, DJI Osmo Mobile SE, uygun fiyatlı bir seçenek olmasına rağmen, videolarınızın kalitesini artıran bir cihazdır. Taşınabilir ve kullanışlı yapısı ile video çekimlerinizi daha akıcı hale getirir ve çeşitli özellikleri ile videolarınızı daha profesyonel hale getirmenize yardımcı olur.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Dji Osmo Mobile SE Gimbal

Mobil telefonlar için kamera stabilizatörü

333 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini teslim 27 Nisan
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
Kiralama süresi seç