DJIOSMOMOBILE6_1
DJIOSMOMOBILE6_2
DJIOSMOMOBILE6_3
DJIOSMOMOBILE6_4
DJIOSMOMOBILE6_1
DJIOSMOMOBILE6_2
DJIOSMOMOBILE6_3
DJIOSMOMOBILE6_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın nasıl çalışır?
Kutunun içindekiler

Osmo Mobile 6 × 1
DJI OM Magnetic Phone Clamp 3 × 1
Grip Tripod × 1
Power Cable × 1
Storage Pouch × 1

Ürün özellikleri
Pil ömrü15 saat
Maksimum taşıma kapasitesi290 gram
Boyutlar157 x 82 x 116 mm
Ağırlık405 gram
Desteklenen telefon boyutları62-88 mm genişlik, maksimum 9,5 mm kalınlık
Gimbal stabilizasyonÜç eksenli gimbal stabilizatörü
Titreşim azaltmaMekanik ve elektronik titreşim azaltma teknolojisi
BağlantıBluetooth 5.0
Pan aralığı±170°
Tilt aralığı-95° ila + 240°
Dji Osmo Mobile 6 Gimbal
DJI Osmo Mobile 6, taşınabilir bir kamera stabilizatörüdür ve video çekimlerinizi daha da yüksek kaliteli hale getirir. Bu cihaz, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve birçok farklı kullanım alanı vardır.

Osmo Mobile 6, önceki modele kıyasla daha güçlü ve stabil bir performans sunar. Bu cihaz, üç eksenli bir gimbal sistemi kullanır ve telefonunuzu titreşimlerden korur. Bu sayede, video çekimleriniz daha akıcı ve sabit olur.

Osmo Mobile 6, Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzla kolayca senkronize edilebilir. Telefonunuzu, cihazın ayarlanabilir kavrama kısmına yerleştirdikten sonra, gimbal stabilizatörü telefonunuzu otomatik olarak dengeleyecektir.

Cihazın pan, tilt ve zoom özellikleri, video çekimlerinizi daha profesyonel hale getirmenize yardımcı olur. Özellikle zaman atlamalı (time-lapse) çekimler ve yavaş çekim (slow-motion) videoları çekmek isteyenler için idealdir.

DJI Osmo Mobile 6, 280 gram ağırlığı ve 30 saatlik pil ömrü ile oldukça taşınabilir ve kullanışlıdır. Bu sayede, seyahatlerinizde, yürüyüşlerinizde veya diğer açık hava etkinliklerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzu şarj edebilmeniz için bir USB portu da bulunur.

Sonuç olarak, DJI Osmo Mobile 6, taşınabilir ve kullanışlı bir gimbal stabilizatörüdür. Telefonunuzu stabil tutarak, video çekimlerinizin kalitesini artırır ve çeşitli özellikleri ile video çekimlerinizi daha da profesyonel hale getirir.

Merak edilen sorulardan bazıları
Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralaman cihaz sana teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazı tekrar adresinden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı istiyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza ederek, aynı kutu içinde kargo şirketine iade etmen gerekmektedir. Senden cihazı sana verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmeni bekliyoruz. 💜

Dji Osmo Mobile 6 Gimbal

Mobil telefonlar için kamera stabilizatörü

450 TL
/1 hafta boyunca
Tahmini teslim 25 Haziran
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azaltım projeleri ile nötrlüyoruz 🌱
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
  • Kiralama sonrası satın alınamıyor
Kiralama süresi seç