yandex watch
Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kutunun İçindekiler

Osmo Mobile 6 × 1
DJI OM Magnetic Phone Clamp 3 × 1
Grip Tripod × 1
Power Cable × 1
Storage Pouch × 1

Ürün Özellikleri

Pil ömrü

15 saat

Maksimum taşıma kapasitesi

290 gram

Boyutlar

157 x 82 x 116 mm

Ağırlık

405 gram

Desteklenen telefon boyutları

62-88 mm genişlik, maksimum 9,5 mm kalınlık

Gimbal stabilizasyon

Üç eksenli gimbal stabilizatörü

Titreşim azaltma

Mekanik ve elektronik titreşim azaltma teknolojisi

Bağlantı

Bluetooth 5.0

Pan aralığı

±170°

Tilt aralığı

-95° ila + 240°

Dji Osmo Mobile 6 Gimbal

DJI Osmo Mobile 6, taşınabilir bir kamera stabilizatörüdür ve video çekimlerinizi daha da yüksek kaliteli hale getirir. Bu cihaz, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve birçok farklı kullanım alanı vardır.

Osmo Mobile 6, önceki modele kıyasla daha güçlü ve stabil bir performans sunar. Bu cihaz, üç eksenli bir gimbal sistemi kullanır ve telefonunuzu titreşimlerden korur. Bu sayede, video çekimleriniz daha akıcı ve sabit olur.

Osmo Mobile 6, Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzla kolayca senkronize edilebilir. Telefonunuzu, cihazın ayarlanabilir kavrama kısmına yerleştirdikten sonra, gimbal stabilizatörü telefonunuzu otomatik olarak dengeleyecektir.

Cihazın pan, tilt ve zoom özellikleri, video çekimlerinizi daha profesyonel hale getirmenize yardımcı olur. Özellikle zaman atlamalı (time-lapse) çekimler ve yavaş çekim (slow-motion) videoları çekmek isteyenler için idealdir.

DJI Osmo Mobile 6, 280 gram ağırlığı ve 30 saatlik pil ömrü ile oldukça taşınabilir ve kullanışlıdır. Bu sayede, seyahatlerinizde, yürüyüşlerinizde veya diğer açık hava etkinliklerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzu şarj edebilmeniz için bir USB portu da bulunur.

Sonuç olarak, DJI Osmo Mobile 6, taşınabilir ve kullanışlı bir gimbal stabilizatörüdür. Telefonunuzu stabil tutarak, video çekimlerinizin kalitesini artırır ve çeşitli özellikleri ile video çekimlerinizi daha da profesyonel hale getirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Dji Osmo Mobile 6 Gimbal

Mobil telefonlar için kamera stabilizatörü

3801 hafta boyunca
Tahmini Teslim 5 Haziran!
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.