yandex watch
ANKERNEBULAMARS2PRO_1
ANKERNEBULAMARS2PRO_1
ANKERNEBULAMARS2PRO_2
ANKERNEBULAMARS2PRO_3
ANKERNEBULAMARS2PRO_4
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
Parlaklık500 ANSI lm
ÇözünürlükHD Görüntü
HoparlörÇift 10W Hoparlör
RenkSiyah
Anker Nebula Mars II Pro Projeksiyon

Daha Parlak Daha İyi:DLP IntelliBright teknolojisi, nefes kesici video netliği için keskin 720p'de 500 ANSI-lümen parlaklıkta görüntü yansıtır.

Sinematik Ses:Çift 10W ses sürücüleri, gerçekten sürükleyici bir dış mekan film deneyimi için sansasyonel ses ve derin, rezonanslı bas sağlamak üzere birlikte çalışır.

Eğlencenizi Genişletin:Dizüstü bilgisayarlar, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz HDMI ve USB 2.0 cihazlarını tak ve çalıştır.

Tüm Favorileriniz: Taşınabilir projektörünüzde saatlerce harika içerik için Android 7.1 ile YouTube, Netflix ve daha fazlasını izleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Anker Nebula Mars II Pro Projeksiyon

Akıllı Taşınabilir WiFi Kablosuz Projeksiyon Cihazı TV Box Hoparlör - Siyah

885 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 27 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...