yandex watch
TCLMT40XKIDWATCHBLUE_1
TCLMT40XKIDWATCHBLUE_1
TCLMT40XKIDWATCHBLUE_2
TCLMT40XKIDWATCHBLUE_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
RenkMavi
Ekran çözünürlüğü240 x 240
Kamera çözünürlüğü0,3 MP
RAM kapasitesi256 MB
SIM kart türüNanoSIM
Mobil ağ bağlantısıVar
SOS uyarı fonksiyonuVar
Genişlik45 mm
Ağırlık50 g
TCL Akıllı Çocuk Saati - Mavi

Nereye giderseniz gidin ailenizi daima yakınınızda tutun

Gör, konuş & iletişimde kal
MOVETIME Akıllı Çocuk Saati ile yakınlarınızla daima iletişimde kalın Dahili kamera ve 4.5 G bağlantısıyla kesintisiz çift yönlü görüntülü görüşme imkanı sunan MOVETIME Akıllı Cocuk Saati, çocuğunuzun ne yaptığını kolayca kontrol etmenize yardımcı olur. Çocuklar bire bir veya grup sohbetlerinde resimler, sesli mesajlar ve emojiler göndererek ailenizle kolayca bağlantı kurabilir ve gun icinde neler yaptığını paylaşabilir.

Güvenli Bölge Oluşturma ve Konum Takibi
Güvenli bölge ve konum belirleme özelliği ile aileler, çocuklarının nerede olduklarını bilmenin verdiği gönül rahatlığını yaşıyor. Özelleştirilebilir güvenli bölgeler rahatlıkla ebeveyn uygulaması üzerinden ayarlanabiliyor; çocuğun bu bölgeyi terk etmesi durumunda Movetime MT40 Akıllı Çocuk Saati kayıtlı ebeveynlere bildirim gönderiyor. Kullanımı rahat konum geçmişi özelliği, çocuğunuzun nerelere gittiğini kolaylıkla kontrol etmenize ve takip etmenize yardımcı oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

TCL Akıllı Çocuk Saati - Mavi

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati - Mavi

170 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...