yandex watch
BOSESOUNDLINKFLEXBLACK_1
BOSESOUNDLINKFLEXBLACK_1
BOSESOUNDLINKFLEXBLACK_2
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
RenkSiyah
Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör, yüksek kaliteli ses, şık tasarım ve kablosuz özgürlük sunan kompakt bir hoparlördür. Hoparlör, her türlü müzik türü için mükemmel bir ses deneyimi sunar ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
Hoparlör, Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde cep telefonları, tabletler ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Ayrıca, hoparlörün 3,5 mm AUX girişi sayesinde, kablo üzerinden diğer cihazlarla da bağlanabilirsiniz.
SoundLink Flex hoparlörünün dayanıklı yapısı, suya ve toza dayanıklı olduğundan, açık havada kullanılabilir. Hoparlör, taşınabilir boyutlarıyla her yere kolayca götürülebilir ve 12 saatlik pil ömrüyle uzun süreli müzik keyfi sunar.
Hoparlörün şık ve minimalist tasarımı, evinizin her köşesinde mükemmel uyum sağlar. Ayrıca, özel kontrol tuşları ve hoparlörle eşleştirilen uygulama sayesinde kolayca kontrol edilebilir. Hoparlör ayrıca bir hoparlörden daha fazlasını sunar. Amazon Alexa ve Google Assistant entegrasyonu sayesinde, hoparlörü bir akıllı ev asistanı olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, evdeki diğer cihazları kontrol edebilir, müzik çalabilir ve hatta bir şeyler sipariş edebilirsiniz.
SoundLink Flex hoparlör, ayrıca özel bir mikrofon sistemi sayesinde eller serbest aramalar yapabilirsiniz. Mikrofonun gürültü azaltma özelliği, çağrıların net ve anlaşılır olmasını sağlar.
Teknik özellikleri açısından, SoundLink Flex hoparlörünün sürücüleri 40 mm boyutundadır ve frekans aralığı 80 Hz ila 20 kHz arasındadır. Hoparlör ayrıca 10 watt güç üretir ve 360 derece ses saçılımı sağlayan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, hoparlörün kablosuz bağlantı menzili yaklaşık 30 metre (100 feet) kadar geniştir.
Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör, yüksek kaliteli ses, şık tasarım ve kablosuz özgürlük sunan kompakt bir hoparlördür. Her türlü müzik türü için mükemmel bir ses deneyimi sunarken, taşınabilir boyutları, dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrü ile her yerde kullanım için idealdir. Ayrıca, entegre akıllı ev asistanı ve mikrofon sistemi gibi özellikleriyle de dikkat çeker.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

360 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...