Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Renk

Siyah

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör, yüksek kaliteli ses, şık tasarım ve kablosuz özgürlük sunan kompakt bir hoparlördür. Hoparlör, her türlü müzik türü için mükemmel bir ses deneyimi sunar ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
Hoparlör, Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde cep telefonları, tabletler ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Ayrıca, hoparlörün 3,5 mm AUX girişi sayesinde, kablo üzerinden diğer cihazlarla da bağlanabilirsiniz.
SoundLink Flex hoparlörünün dayanıklı yapısı, suya ve toza dayanıklı olduğundan, açık havada kullanılabilir. Hoparlör, taşınabilir boyutlarıyla her yere kolayca götürülebilir ve 12 saatlik pil ömrüyle uzun süreli müzik keyfi sunar.
Hoparlörün şık ve minimalist tasarımı, evinizin her köşesinde mükemmel uyum sağlar. Ayrıca, özel kontrol tuşları ve hoparlörle eşleştirilen uygulama sayesinde kolayca kontrol edilebilir. Hoparlör ayrıca bir hoparlörden daha fazlasını sunar. Amazon Alexa ve Google Assistant entegrasyonu sayesinde, hoparlörü bir akıllı ev asistanı olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, evdeki diğer cihazları kontrol edebilir, müzik çalabilir ve hatta bir şeyler sipariş edebilirsiniz.
SoundLink Flex hoparlör, ayrıca özel bir mikrofon sistemi sayesinde eller serbest aramalar yapabilirsiniz. Mikrofonun gürültü azaltma özelliği, çağrıların net ve anlaşılır olmasını sağlar.
Teknik özellikleri açısından, SoundLink Flex hoparlörünün sürücüleri 40 mm boyutundadır ve frekans aralığı 80 Hz ila 20 kHz arasındadır. Hoparlör ayrıca 10 watt güç üretir ve 360 derece ses saçılımı sağlayan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, hoparlörün kablosuz bağlantı menzili yaklaşık 30 metre (100 feet) kadar geniştir.
Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör, yüksek kaliteli ses, şık tasarım ve kablosuz özgürlük sunan kompakt bir hoparlördür. Her türlü müzik türü için mükemmel bir ses deneyimi sunarken, taşınabilir boyutları, dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrü ile her yerde kullanım için idealdir. Ayrıca, entegre akıllı ev asistanı ve mikrofon sistemi gibi özellikleriyle de dikkat çeker.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

2841 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.