Kurye ile eve teslim

Kargoya gitmene hiç gerek yok! Cihazı istediğin gün evine teslim ediyoruz ve tekrar evinden teslim alıyoruz.

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Renk

Beyaz

Çalışma Süresi

150 dakika

Süpürme

Var

Islak Silme

Var

Otomatik Halı Modu

Var

Roborock S5 Max Akıllı Robot Süpürge

Siz robotunuzun ismine karar verin, gerisini ona bırakın

Özel navigasyonu ve akıllı rota planlamasıyla evinizde yüksek verimli bir temizlikle tanışmaya hazır olun. Üstelik sarjı bitince kendiliğinden sarj olma özelliği sayesinde ayağa bile kalkmanıza gerek olmayacak.

Uzaktan kontrol ile özgürleşin

Uygulama ile robotun tüm temizleme rotasını görüntüleyip düzenleyebilir, evde değilken temizliği planlayabilirsiniz. 2'si 1 arada süpürme ve silme özelliğiyle, 60 dakikaya kadar suyu eşit bir şekilde dışarı çıkarması sayesinde su lekesi oluşturmadan tek tuşla evinizi temizleyebilirsiniz.

Böyle akıllı bir robot görmedik desek yeridir

Otomatik halı modu olan bu robot, halılarınızı algılayarak süpürmek için maksimum emiş gücüne geçer. özellikle evcil hayvan ve çocukların bulunduğu evler için harika bir buluş, değil mi?

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Roborock S5 Max Akıllı Robot Süpürge

Silme ve süpürme özellikli temizlik robotu

4501 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • Depozito ve ek masraf yok
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.