Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Kesme kapasitesi

8 yaprak DIN A4 (80 g / m2)

Kesim türü

Parçacık kesimi / Çapraz kesim

Parçacık boyutu

5 mm x 18 mm

Kesme hızı

dakikada 1,8 metre

Kesilecek malzeme

kağıt, kredi kartları, ataşlar ve zımba telleri

Güvenlik seviyesi

P-4 / DIN 66399

Uygulama alanı

Özel ev / Ev ofisi

Çalışma süresi

4 dakika

Renk

Beyaz

Cihaz boyutları

320 mm x 190 mm x 416 mm (genişlik x derinlik x yükseklik)

HP Evrak İmha Makinesi

Modern tasarımdaki kullanışlı belge parçalayıcı HP OneShred 8CC, herhangi bir evin mükemmel bir özelliğidir ve her masanın yanına sığar. Yüksek güvenlik seviyesi P-4 sayesinde maaş bordroları ve vergi beyannameleri gibi hassas verilerin DSGVO uyumlu parçalanması garanti edilmektedir. Sezgisel işlemle parçacık kesiminde aynı anda sekiz adede kadar DIN A4 levha parçalanabilir. Bu güvenilir parçalayıcı için ataşlar, zımba telleri ve kredi kartları bile sorun değil. Parçalayıcı, kağıt sıkışması durumunda otomatik bir ters işlevin yanı sıra aşırı ısınma ve aşırı yük göstergesine sahiptir. Görüntüleme penceresi sayesinde, atık kutusu için teknik bir doldurma seviyesi göstergesi olmasa bile kutunun boşaltılması gerektiğinde her zaman uyarılırsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

HP Evrak İmha Makinesi

HP One Shred 8cc Evrak Imha Makinesi

2131 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.