Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Bluetooth Bağlantı

Var

Çalma Süresi

8 ssat

Bluetooth Versiyonu

4.2

Destek

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Frekans Aralığı

50Hz - 20kHz (-6dB)

Batarya Tipi

3.635V / 3283mAh Lityum-iyon

Gürültü Oranı

80dB A

Güç Kaynağı

19V / 2A

Toplam güç

105W

Çoklu Bağlantı

8

Uyum

Akıllı telefon ve tabletler

Harman Kardon Onyx Studio 6

Sizinle her yere gitmeye hazır

Kablosuz çift ses özelliğiyle yüksek kalite müzik dinlemeye deneyimi sunar.Aynı anda 2 tane akıllı cihaz bağlamaya ve sırayla müzik çalma fırsatını verir. Entegre alüminyum kolu sayesinde kolayca istediğiniz yere taşıyabilir, akıllı telefon veya tabletlerinizi bağlayarak, ortalama 8 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Zarif bir görünüm

Eşsiz alüminyum ve kumaş kaplaması, evinize zerafet katmaya hazır. Suya karşı dayanıklı olması sayesinde tüm alanlarda kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Harman Kardon Onyx Studio 6

Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör, 105W, 8 Saat Çalma Süresi

2931 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.