yandex watch
HARMANKARDONONYXSTUDIO8BLACK_1
HARMANKARDONONYXSTUDIO8BLACK_1
HARMANKARDONONYXSTUDIO8BLACK_2
HARMANKARDONONYXSTUDIO8BLACK_3
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Ürün Özellikleri
RenkSiyah
Boyutlar27 cm x 31 cm x 16 cm
Harman Kardon Onyx Studio 8 Bluetooth Hoparlör

Harman Kardon Onyx Studio 8, 360 derece surround ses sunan yüksek kaliteli bir hoparlör sistemidir. 8 inç yuvarlak subwoofer, 2 adet 1,5 inç tam aralıklı sürücü ve 2 adet 1,5 inç pasif radyatör, çarpıcı bir ses kalitesi sunmak için bir araya gelir. Ayrıca, 75 Watt RMS güç çıkışı ve Harman Kardon'un özel ses teknolojileri sayesinde, net ve güçlü bir ses deneyimi sağlar.
Onyx Studio 8, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile kablosuz olarak bağlanabilir. Bu sayede, herhangi bir cihazla kolayca eşleştirilebilir ve müzik, film veya diğer ses içeriklerini kablosuz olarak çalabilir. Ayrıca, hoparlörün arkasındaki 3,5 mm AUX girişi sayesinde kablolu bağlantı da mümkündür.
Onyx Studio 8, kullanıcılara özelleştirilebilir ışık efektleri sunar. Dahili LED ışıkları, farklı renkler ve desenlerle hoparlörün etrafını aydınlatır ve müzikle senkronize olabilir. Ayrıca, hoparlörün şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri, herhangi bir odaya şıklık katar.
Son olarak, Onyx Studio 8, Harman Kardon'un öncü ses teknolojileri ve kablosuz şarj özelliğiyle birlikte gelir. Bu özellik sayesinde, hoparlörün üstünde yer alan Qi uyumlu kablosuz şarj yüzeyi, akıllı telefonları ve diğer cihazları kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Harman Kardon Onyx Studio 8 Bluetooth Hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

503 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 28 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...