Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Ürün Özellikleri

Renk

Siyah

Boyutlar

27 cm x 31 cm x 16 cm

Harman Kardon Onyx Studio 8 Bluetooth Hoparlör

Harman Kardon Onyx Studio 8, 360 derece surround ses sunan yüksek kaliteli bir hoparlör sistemidir. 8 inç yuvarlak subwoofer, 2 adet 1,5 inç tam aralıklı sürücü ve 2 adet 1,5 inç pasif radyatör, çarpıcı bir ses kalitesi sunmak için bir araya gelir. Ayrıca, 75 Watt RMS güç çıkışı ve Harman Kardon'un özel ses teknolojileri sayesinde, net ve güçlü bir ses deneyimi sağlar.
Onyx Studio 8, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile kablosuz olarak bağlanabilir. Bu sayede, herhangi bir cihazla kolayca eşleştirilebilir ve müzik, film veya diğer ses içeriklerini kablosuz olarak çalabilir. Ayrıca, hoparlörün arkasındaki 3,5 mm AUX girişi sayesinde kablolu bağlantı da mümkündür.
Onyx Studio 8, kullanıcılara özelleştirilebilir ışık efektleri sunar. Dahili LED ışıkları, farklı renkler ve desenlerle hoparlörün etrafını aydınlatır ve müzikle senkronize olabilir. Ayrıca, hoparlörün şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri, herhangi bir odaya şıklık katar.
Son olarak, Onyx Studio 8, Harman Kardon'un öncü ses teknolojileri ve kablosuz şarj özelliğiyle birlikte gelir. Bu özellik sayesinde, hoparlörün üstünde yer alan Qi uyumlu kablosuz şarj yüzeyi, akıllı telefonları ve diğer cihazları kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Harman Kardon Onyx Studio 8 Bluetooth Hoparlör

Siyah Bluetooth Hoparlör

3981 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.