Kargo ile eve teslim ikonu

Kargo ile eve teslim

Kiralama yaparken gördüğün teslim gününde cihazı adresine kargo ile teslim ediyoruz. İstanbul içi siparişlerde iade gününde tekrar adresinden teslim alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanı rica ediyoruz.

%80 hasar güvencesi ikonu

%80 hasar güvencesi

Tüm cihazları kontrolleri yapılmış, temizlenmiş olarak teslim ediyoruz. Kiralama süresinde oluşabilecek ufak hasarların hepsi, büyük hasarların %80'e kadarı bizden.

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler ikonu

Sıfır veya sıfıra yakın ürünler

Tüm cihazlarımızı yeni veya birazcık sevgiyle yeniye en yakın haline getirilmiş durumda sana ulaştırıyoruz.

Depozito ve ek masraf yok ikonu

Depozito ve ek masraf yok

Ne ödediysen o! Ek masraf veya depozito yok.

Kayıp ikonu

Kutunun İçindekiler

Fisher Price Gezgin Kirpi
Fisher Sayı Sayan Koala
Fisher Price Zürafa Aktivite Masası
Fisher Price Masalcı Tırtıl

Ürün Özellikleri

Yaş Aralığı

0-3 yaş

Cinsiyet

Unisex

Fisher Price 0-3 Yaş Eğitici Oyuncaklar Kutusu

Fisher Price Gezgin Kirpi

İster oturarak, ister birlikte gezerek bebeğiniz gezgin kirpiyle birlikte şarkı söyler ve sohbet eder. Oyun hem eğlendirir hem de ilk bilgileri öğretirken, kaba ve ince motor becerileri kazandırır. El- göz koordinasyonunu geliştirir. Bu oyuncaktaki 40’tan fazla şarkı, ses, melodi ve ifadeyle bebeğiniz çok eğlenecek.

Fisher Sayı Sayan Koala

Bebeğiniz heyecan veren ışıklar, şarkılar ve ifadeler eşliğinde şekilleri keşfeder ve sayı saymayı öğrenir. Oyuncağın fonksiyonları ince motor becerilerini geliştirir ve sebep-sonuç ilişkisini anlamasına yardımcı olur.

Fisher Price Zürafa Aktivite Masası

Melodili aktivite masası önce yere kurulur, eğer bebeğiniz ayakta durmaya hazır olduğunda ise masa ayaklarıyla birlikte kullanılabilir. Masa üzerinde minikleri eğlendiren neler var neler. Oyunlar miniklerin duygularını harekete geçirir, ince motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur, en önemlisi oyun oynama teşvik eder.

Fisher Price Masalcı Tırtıl

Hikayelerden oluşan ve şarkı söylemeyi öğreten masalcı tırtıl, duyusal gelişim, el-göz koordinasyonu, bebek gelişimi, keşfetme yeteneği ve ince motor gelişimini destekler.Bebeğiniz “Benim Annem”, “Arı Vızvızvız”, “Balıkçı Hasan”, “Baltalar Elimizde”, “Yağmur Yağıyor” ve “Ali Baba’nın Çiftliği” şarkılarını söylerken, çok eğlenecek!

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve teslim alınan gün biter. Özel kurye cihazı adresinize bırakacak ve adresinizden teslim alacağı için, kargo kodu oluşturma, kargoya şubesine gitme gibi şeylerle vakit kaybetmeden kiraladığınız dönemin son anına kadar cihazınızı kullanabilirsiniz.

Cihazınıza bir şey olursa, merak etmeyin her zaman buradayız. Kullanım sırasında oluşabilecek basit çizikler, kullanıma bağlı oluşabilecek renk değişimlerini hasar olarak görmüyoruz. Bunlar dışında bir hasar meydana geldiğinde Kiralarsın, %80’e kadar hasar güvencesi sunuyor. Tüm cihazları kontrolden ve temizlik sürecinden geçirdikten sonra sizlere iletiyoruz. Sizden cihazı aldığınızda bir mail iletiyor ve eğer bir hasar var ise, bunu bize 24 saat içinde belirtmenizi rica ediyoruz. Aynı zamanda kuryelerin taşıma adımlarında fotoğraflama yaparak cihazın yolda hasar görüp görmediği bilgisine ulaşıyoruz. Eğer cihazınızda işletim sistemi kaynaklı bir hasar meydana gelirse veya başka bir hasar yaşanırsa info@kiralarsin.com mail adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak.

Fisher Price 0-3 Yaş Eğitici Oyuncaklar Kutusu

Gezgin kirpi, Sayı Sayan koala, Melodili Zürafa Aktivite Masası, Masalcı Tırtıl

1401 hafta boyunca
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...
Lütfen bir tarih seçiniz.