yandex watch
FISHERPRICE3AGETOY_1
FISHERPRICE3AGETOY_1
FISHERPRICE3AGETOY_3
FISHERPRICE3AGETOY_5
FISHERPRICE3AGETOY_7
Kargo ile eve teslim
Kargo ile eve teslim
%80 hasar güvencesi
%80 hasar güvencesi
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Sıfır veya sıfıra yakın ürünler
Depozito ve ek masraf yok
Depozito ve ek masraf yok
Kiralarsın Nasıl Çalışır?
Kutunun İçindekiler

Fisher Price Gezgin Kirpi
Fisher Sayı Sayan Koala
Fisher Price Zürafa Aktivite Masası
Fisher Price Masalcı Tırtıl

Ürün Özellikleri
Yaş Aralığı0-3 yaş
CinsiyetUnisex
Fisher Price 0-3 Yaş Eğitici Oyuncaklar Kutusu

Fisher Price Gezgin Kirpi

İster oturarak, ister birlikte gezerek bebeğiniz gezgin kirpiyle birlikte şarkı söyler ve sohbet eder. Oyun hem eğlendirir hem de ilk bilgileri öğretirken, kaba ve ince motor becerileri kazandırır. El- göz koordinasyonunu geliştirir. Bu oyuncaktaki 40’tan fazla şarkı, ses, melodi ve ifadeyle bebeğiniz çok eğlenecek.

Fisher Sayı Sayan Koala

Bebeğiniz heyecan veren ışıklar, şarkılar ve ifadeler eşliğinde şekilleri keşfeder ve sayı saymayı öğrenir. Oyuncağın fonksiyonları ince motor becerilerini geliştirir ve sebep-sonuç ilişkisini anlamasına yardımcı olur.

Fisher Price Zürafa Aktivite Masası

Melodili aktivite masası önce yere kurulur, eğer bebeğiniz ayakta durmaya hazır olduğunda ise masa ayaklarıyla birlikte kullanılabilir. Masa üzerinde minikleri eğlendiren neler var neler. Oyunlar miniklerin duygularını harekete geçirir, ince motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur, en önemlisi oyun oynama teşvik eder.

Fisher Price Masalcı Tırtıl

Hikayelerden oluşan ve şarkı söylemeyi öğreten masalcı tırtıl, duyusal gelişim, el-göz koordinasyonu, bebek gelişimi, keşfetme yeteneği ve ince motor gelişimini destekler.Bebeğiniz “Benim Annem”, “Arı Vızvızvız”, “Balıkçı Hasan”, “Baltalar Elimizde”, “Yağmur Yağıyor” ve “Ali Baba’nın Çiftliği” şarkılarını söylerken, çok eğlenecek!

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kiralamanız cihaz size teslim edildiği gün başlar ve geri teslim edilen gün biter. İstanbul içindeki siparişlerde iade gününde cihazını tekrar adresinizden geri alıyoruz, diğer şehirlerde ücretsiz iade koduyla kargo şubesine bırakmanızı rica ediyoruz.
Cihazın başına bir şey gelirse ne olur?
Endişelenme, oluşabilecek basit çizikleri, renk değişimlerini hasardan saymıyoruz. Büyük bir hasar varsa bile, %80'e kadar hasar güvencesi sunuyoruz. Dilersen ‘tamamlarsın’ %100 hasar güvenceni sepetine ekleyerek kiralama yapabilirsin. ‘’Ya bana bozuk gelirse?'' dediğini duyar gibiyiz. 🤓 Cihazın eline ulaştıktan sonra, gördüğün tüm hasarları bildirebileceğin bir mail iletiyoruz. 💜
Cihazın orijinal kutusunu muhafaza etmem gerekir mi?
Cihazınızı teslim aldıktan sonra orijinal kutusunu muhafaza etmeniz ve o kutu içinde kargo şirketine iade etmeniz beklenmektedir. Sizden cihazı size verdiğimiz şekilde, orijinal kutusunda ve tüm parçaları eksiksiz bir şekilde iletmenizi bekliyoruz. Yani evet, orijinal kutusunu geri istiyoruz. Orijinal kutusu geri gelmeyen cihazları ne yazık ki hasarlı olarak değerlendiriyoruz. Amacımız tüm kiralamalarda aynı cihaz deneyimini sunmak. 💜

Fisher Price 0-3 Yaş Eğitici Oyuncaklar Kutusu

Gezgin kirpi, Sayı Sayan koala, Melodili Zürafa Aktivite Masası, Masalcı Tırtıl

154 TL
/ 1 hafta boyunca
Tahmini Teslim 27 Eylül!
Tam tarihi gör
  • Ücretsiz ve karbon nötr teslimat
    Ürün taşıması sırasında oluşan ayak izini hesaplıyoruz ve doğrulanmış karbon azalım projeleri ile nötrlüyoruz.
  • İster kiralama süreni uzat, ister satın al
  • %80 hasar güvencesi
İstediğiniz tarihi seçin...